Czarnogórski Wojownik dołącza do Jurajskiej Armii!

Utworzono: 23.08.2019

 

Jurajscy Rycerze w komplecie! Vojin Ćaćić został nowym przyjmującym Aluron Virtu CMC Zawiercie.

29-latek w poprzednim sezonie występował w lidze tureckiej w ekipie İnegöl Belediyespor. Kapitan reprezentacji Czarnogóry to utytułowany siatkarz, który ma na koncie między innymi zwycięstwo w Lidze Europejskiej oraz klubowe mistrzostwo Azji.

– Vojin to bardzo dobry siatkarz we wszystkich elementach. Przede wszystkim jest bardzo doświadczony, ma za sobą wiele lat gry w Lidze Mistrzów oraz w reprezentacji Czarnogóry, która zapewniła sobie niedawno historyczny awans na mistrzostwa Europy. Będzie dla nas bardzo ważnym graczem, zwłaszcza w kontekście debiutu w europejskich pucharach – chwali nowego Jurajskiego Rycerza trener Aluron Virtu CMC Mark Lebedew.

Vojin Ćaćić pierwsze kroki w seniorskiej siatkówce stawiał w Budvanskiej Rivijerze Budva, z którą wielokrotnie zdobywał mistrzostwo i Puchar Czarnogóry, a także miał okazję grać w Lidze Mistrzów. W trakcie sezonu 2013/2014 przeniósł się do francuskiego Rennes Volley, a rok później w podobnych okolicznościach trafił do tureckiego Şahinbey Belediyespor. Później przez dwa lata występował w lidze irańskiej, najpierw w barwach Samen Al-Hojaj Khorasan, a następnie w ekipie Sarmayeh Bank, z którą zdobył mistrzostwo Azji i kraju. W sezonie 2017/2018 był klubowym kolegą Bartosza Kurka i Dawida Konarskiego w Ziraacie Bankası Ankara. Drużyna ze stolicy Turcji dotarła wtedy do finału Pucharu CEV. Ostatni rok spędził w zespole İnegöl Belediyespor, z którym zakończył zmagania w lidze tureckiej na 9. pozycji.

Sukcesy klubowe:

2018 – finalista Pucharu CEV | Ziraat Bankası Ankara
2017 – mistrz Iranu | Sarmayeh Bank Teheran
2016 – klubowy mistrz Azji | Sarmayeh Bank Teheran
2016 – brązowy medal mistrzostw Iranu | Samen Al-Hojaj Khorasan
2009-2013 – Pięciokrotny mistrz i czterokrotny zdobywca Pucharu Czarnogóry | Budvanska Rivijera Budva
2008 – brązowy medal Pucharu CEV | Budvanska Rivijera Budva

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!