Drużyny młodzieżowe rozpoczęły przygotowania do sezonu

Utworzono: 13.08.2019

 

W poniedziałek 12 sierpnia siatkarze reprezentujący Aluron Virtu CMC Zawiercie w rozgrywkach młodzieżowych wrócili do treningów po przerwie wakacyjnej. W sezonie 2019/2020 młodzi Jurajscy Rycerze wystartują w rozgrywkach w kategorii Młodzik oraz Junior.

– Poziom, jaki prezentują młodzi zawodnicy na starcie, jest naprawdę zadowalający – powiedział Jacek Sitarek, trener i koordynator grup młodzieżowych. – Aktualnie, czyli podczas pierwszej części przygotowań na hali OSiR, skupiamy się na przygotowaniu motorycznym oraz technice odbić piłki chłopaków. Mówiąc inaczej musimy po przerwie „oswoić” się z piłkami.

Drugą część przygotowań młodzi Jurajscy Rycerze spędzą na dziesięciodniowym obozie szkoleniowym w Koninkach, na który wyjadą już w sobotę 17 sierpnia.

– Po powrocie planujemy udział obu grup w krakowskim „Turnieju Smoka” (6-8.09.2019), gdzie wystartuje 12 zespołów w kategorii Młodzik oraz 8 w kategorii Junior. Po turnieju będziemy chcieli rozegrać jeszcze kilka gier kontrolnych. Na pewno skupimy się tez nad aspektem taktyki gry, tak aby solidnie przygotować się do sezonu 2019/2020 – zakończył trener Sitarek.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!