Europejskie puchary czas zacząć!

Utworzono: 25.06.2019

 

Już jutro, o godz. 15.30 w siedzibie Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) w Luksemburgu odbędzie się losowanie par w tegorocznych rozgrywkach Pucharu Challenge. Po raz pierwszy w historii weźmie w nich udział Aluron Virtu Warta Zawiercie! 

Obecność naszego klubu w rozgrywkach Pucharu Challenge jest nagrodą za zajęcie 4. miejsca w ubiegłorocznych rozgrywkach PlusLigi. Ten przywilej to szansa nie tylko na rywalizację sportową, ale również promocja klubu, Miasta Zawiercie, naszego regionu oraz sponsorów na arenie europejskiej. Kibice będą mieli okazję zobaczyć ciekawe drużyny, a nasz niesamowity Klub Kibica deklaruje, że będzie nas wspierał również podczas meczów wyjazdowych. Wspólnie wierzymy, że do samego finału!

Jednym z najbardziej doświadczonych zawodników Jurajskich Rycerzy w europejskich pucharach jest Michal Masny.

– Europejskie puchary to wyzwanie zarówno dla zawodników, jak i klubu – mówi Masny. – Dzięki naszej ciężkiej pracy po raz pierwszy Aluron Virtu Warta Zawiercie zagra w europejskich pucharach. Będzie to dla nas szansa do pokazania Jurajskiej Armii na starym kontynencie. W siatkarskiej Polsce jest o nas głośno, więc teraz czas, aby usłyszeli o nas w Europie. Zarówno kibice, jak i my nie możemy się doczekać pierwszego spotkania w Pucharze Challenge, ale na początek losowanie – dodaje. 

A czy nasz kapitan ma jakichś upragnionych rywali na jutrzejsze losowanie?

– Nie mam swoich typów. To jest losowanie. Niezależnie na kogo trafimy, będziemy chcieli wygrywać i piąć się ku górze drabinki Pucharu Challenge – deklaruje Michal Masny.

Lista drużyn, z którymi Aluron Virtu może się zmierzyć znajduje się TUTAJ.

Losowanie, które najbardziej zainteresuje jurajskich kibiców rozpocznie się jutro o godzinie 15:30. Przed nim o godzinie 13:00 wylosowane zostaną grupy Ligi Mistrzów, z trzema polskimi zespołami ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, ONICO Warszawą oraz Jastrzębskim Węglem. O 14:00 losowanie Pucharu CEV bez udziału polskich klubów.

Transmisję losowania będzie mozna śledzić od 13:00 na oficjalnym koncie CEV European Volleyball na Facebooku oraz na EuroVolleyTV i w mediach społecznościowych CEV.

Biuro Prasowe Aluron Virtu Warta Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!