Finalista Wirtualnego Pucharu Polski kolejnym rywalem Jurajskich Rycerzy!

Utworzono: 24.03.2020

 

Trefl Gdańsk, finalista Wirtualnego Pucharu Polski w grze w czwórki, podjął wyzwanie Aluron Virtu CMC Zawiercie i będzie kolejnym rywalem w Blobby Volley. Mecz rozpocznie się we wtorek 24 marca o 17:30.

Podczas zawieszenia rozgrywek PlusLigi spowodowanych koronawirusem kluby próbują w różny sposób zapewnić kibicom namiastkę sportowej rywalizacji. Nadszedł czas na spotkanie dwóch inicjatorów wirtualnych rozgrywek. Wyzwanie Jurajskich Rycerzy w Blobby Volley przyjął Trefl Gdańsk, a więc pomysłodawca Wirtualnego Pucharu Polski. Cztery drużyny, które miały brać udział w odwołanym turnieju w katowickim Spodku, zamiast tego stanęły do walki w czwórki w internecie. Gdańskie Lwy awansowały do finału, w którym przegrały z PGE Skrą Bełchatów.

W Zawierciu postawiliśmy na bardziej „aktywną” rozgrywkę i rozpoczęliśmy rywalizację w wersję online gry Blobby Volley. Po porażce z GKS-em Katowice i zwycięstwie nad Asseco Resovią czas na trzecie starcie, które rozpocznie się dziś o 17:30. Transmisja tradycyjnie już na klubowym Facebooku, Twitterze i YouTubie, mecz skomentuje Marcin Górski.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!