Hala Centrum w DG: jak dojechać pociągiem?

Utworzono: 3.12.2019

 

W środę 11 grudnia o 17:30 Jurajscy Rycerze rozegrają historyczny, debiutancki mecz w europejskich pucharach. Spotkanie Pucharu Challenge z wicemistrzem Bułgarii, Hebarem Pazardżik, zostanie rozegrane w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3. Przedstawiamy instrukcję, jak dostać się na miejsce pociągiem.

Aby dotrzeć na mecz z odpowiednim wyprzedzeniem, polecamy skorzystanie z jednego z czterech pociągów Kolei Śląskich (dwa od strony Zawiercia i dwa od strony Katowic, szczegółową trasę każdego z nich można sprawdzić, klikając w numer pociągu poniżej):

KS 40767 (kierunek Gliwice): Zawiercie 16:17 – Dąbrowa Górnicza 16:41

KS 40962 (kierunek Zawiercie): Tychy Lodowisko 15:42 – Katowice 16:22 – Dąbrowa Górnicza 16:43

KS 40112 KARLIK (kierunek Częstochowa): Gliwice 16:04 – Katowice 16:35 – Dąbrowa Górnicza 16:51

KS 40677 (kierunek Gliwice): Częstochowa 15:33 – Zawiercie 16:30 – Dąbrowa Górnicza 17:05

Dzięki uprzejmości Prezydenta Zawiercia Łukasza Konarskiego ZKM Zawiercie przy okazji organizacji meczu w Dąbrowie Górniczej udostępnia nieodpłatnie miejskie autobusy. Jeden z nich będzie kursował między przystankiem autobusowym Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP (na ul. Kolejowej) a halą Centrum, zapewniając dojazd kibicom, którzy dotrą do DG wymienionymi powyżej pociągami.

Po zakończeniu meczu jeden z autobusów będzie kursował na tej samej trasie w przeciwnym kierunku, odwożąc kibiców spod hali na stację PKP. Pierwszy kurs wyruszy po zapełnieniu autobusu lub w przypadku, gdy przestaną napływać kolejni zainteresowani. W razie potrzeby autobus wykona kolejne kursy.

Z dworca do hali i z powrotem można też dostać się spacerem. Odległość to niecałe 1,5 kilometra, więc trasę można pokonać pieszo w niespełna 20 minut.

Ze względu na niemożliwą do przewidzenia godzinę zakończenia meczu, godziny odjazdów wszystkich pociągów zatrzymujących się na stacji Dąbrowa Górnicza od 19:00 do końca dnia można znaleźć, klikając w pogrubiony tekst.

Zachęcamy też do zapoznania się z możliwością dotarcia na mecz przy pomocy samochodu lub miejskiego autobusu, ruszającego z Zawiercia.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!