Hala Centrum w DG: jak dojechać samochodem?

Utworzono: 3.12.2019

 

W środę 11 grudnia o 17:30 Jurajscy Rycerze rozegrają historyczny, debiutancki mecz w europejskich pucharach. Spotkanie Pucharu Challenge z wicemistrzem Bułgarii, Hebarem Pazardżik, zostanie rozegrane w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 3. Przedstawiamy instrukcję, jak dostać się na miejsce samochodem.

W przypadku podróży własnym samochodem najlepszym wyborem będzie oczywiście skorzystanie z nawigacji. Ze względu na duże natężenie ruchu po godzinie 16:00 trzeba jednak wziąć pod uwagę, że trasa z Zawiercia może zająć nawet godzinę.

Z Zawiercia do Dąbrowy Górniczej można dostać się dwoma drogami. Pierwszy wariant to Droga Wojewódzka nr 796, którą można dojechać bezpośrednio do Dąbrowy Górniczej. Następnie należy zjechać na S1, a z niej skręcić w ulicę Katowicką (DK94), później w Legionów Polskich i w Dojazdową.

Drugą możliwością jest dojazd przez Siewierz. Z Zawiercia należy wtedy wyjechać Drogą Krajową nr 78, a następnie poruszać się drogami DK1, DK86, DW910 i skręcić w ulicę Legionów Polskich, a z niej w Dojazdową.

źródło: Google Maps

Jednocześnie ostrzegamy, że pod halą Centrum dostępna jest ograniczona liczba miejsc parkingowych, a dąbrowska Straż Miejska bardzo rygorystycznie podchodzi do wszelkich przypadków parkowania w miejscach niedozwolonych. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z możliwością dotarcia na mecz przy pomocy miejskich autobusów, które wyruszą z Zawiercia, lub pociągu.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!