[Juniorzy] Zainaugurowali sezon plażowy

Utworzył: 18 maja 2019

 

Dwie pary reprezentujące Juniorów Aluron Virtu Warta Zawiercie wystartowały w półfinałach plażowych Mistrzostw Śląska Juniorów. Dominik Dziubek i Jakub Dąbrowski uplasowali się na miejscu 9, Bartosz Głąbek i Klaudiusz Głowacki zakończyli rozgrywki na pozycji 13. Obie pary nie uzyskały awansu do finału rozgrywek.

Ogólnie do turnieju podeszliśmy bez treningów razem na plaży. Rezultat nie jest zadowalający ale na pewno nie możemy mieć pretensji do siebie, nasze umiejętności są wysokie, zabrakło zdecydowanie zgrania – powiedział po zakończeniu turnieju Jakub Dąbrowski, który wraz z Dominikiem Dziubkiem rozegrał w turnieju trzy spotkania – dwa przegrane i jedno wygrane, zachodząc poziom wyżej niż druga para Aluron Virtu.

Ciężko się gra bez większego przygotowania, cały tydzień padał deszcz i nie było kiedy wejść na piasek i pograć, a różnica pomiędzy halą a plażą jest ogromna. Tutaj liczy się przede wszystkim przygotowanie typowe pod plażę. To był nasz pierwszy turniej i można powiedzieć, że sami sobie przegraliśmy obydwa mecze, zabrakło nam zimnej głowy i ogrania z piaskiem – skomentował Bartosz Głąbek, który w parze z Klaudiuszem Głowackim zagrał dwa mecze turniejowe.

Podopieczni trenera Arkadiusza Pompki wystartują w jeszcze co najmniej kilku turniejach siatkówki plażowej. Terminarz spotkań będzie znany już wkrótce.

Biuro Prasowe Aluron Virtu Warta Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!