Jurajska Armia zaprasza na wyjazd do Bydgoszczy

Utworzono: 8.11.2019

 

Aluron Virtu CMC Zawiercie wraz z Jurajską Armią serdecznie zapraszają na wyjazd do Bydgoszczy na rozgrywane awansem spotkanie 13. kolejki PlusLigi. Poniżej treść komunikatu kibiców:

W sobotę o 12:30 Jurajska Armia rusza do Kędzierzyna-Koźla na hit 4. kolejki PlusLigi! Na ten mecz wszystkie bilety na sektory przyjezdnych zostały już wyprzedane! Rozpoczynamy zatem zapisy na kolejny wyjazd – już w środę 13 listopada do Bydgoszczy! Zdajemy sobie sprawę, że ze względu na daleką podróż, wysokie koszty i przede wszystkim obowiązki służbowe będzie to zapewne wyjazd o najniższej frekwencji, dlatego zakładamy również wariant awaryjny – przejazd samochodami. Bez względu na to, czy autobusem, czy samochodami, koszt wyjazdu to 80 zł. W przypadku wyjazdu autobusowego, zbiórka pod halą o godzinie 12:00, powrót planowany jest na godzinę 3:00. W przypadku frekwencji poniżej 40 osób pojedziemy samochodami i wówczas zbiórka o 13:30, planowany powrót o 1:30.

Zainteresowanych proszę o kontakt priv (Katarzyna Świderska) lub sms: 793 095 968. Zapisy będą przyjmowane również tradycyjnie podczas wyjazdu na mecz z ZAKSĄ.

Tomek Świderski, szef Klubu Kibica

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!