Konsorcjum Stali nadal z Jurajskimi Rycerzami

Utworzono: 21.08.2019

 

Konsorcjum Stali S.A. przedłużyło umowę sponsorską z Aluron Virtu CMC Zawiercie! Do podpisania dokumentów doszło 9 sierpnia w siedzibie oddziału spółki w Zawierciu.

– Ta umowa jest potwierdzeniem długoletniej współpracy – mówi prezes Kryspin Baran. – Nie sposób nie przypomnieć, że Konsorcjum Stali jest jednym z pierwszych sponsorów klubu, kiedy jeszcze nikomu nie marzyły się takie efekty sportowe i wizerunkowe, jakie teraz osiągamy. Tego typu sponsorów życzyłbym wszystkim klubom, nie tylko siatkarskim, ale generalnie w sporcie – przyznaje prezes Aluron Virtu CMC.

– Konsorcjum Stali jest jednym z największych dystrybutorów i przetwórców stali w Polsce. Prowadzimy działalność gospodarczą na terenie całego kraju, ale serce bije w Zawierciu, bo to tutaj jest centrum zarządzania i największe magazyny – tłumaczy Janusz Smołka, Prezes Zarządu Konsorcjum Stali S.A. – Z klubem współpracujemy od kilku lat, zanim jeszcze awansował do PlusLigi. Decyzja o przedłużeniu umowy była dla nas formalnością. Jesteśmy pod wrażeniem tego, co osiągnął klub na czele z prezesem Kryspinem Baranem. To niesamowity sukces, z którym utożsamiamy się jako sponsorzy i jako mieszkańcy Zawiercia – dodaje Marcin Miśta, Członek Zarządu ds. Handlu Konsorcjum Stali S.A.

Konsorcjum Stali S.A. to spółka, która rozpoczęła działalność w 1989 roku od handlu materiałami budowlanymi i stalą. W grudniu 2007 r. z sukcesem zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2008 roku połączyła się z firmą Bodeko Sp. z o.o. tworząc jeden duży podmiot – Konsorcjum Stali.

Lokalizacja Zawiercie to nie tylko główna siedziba spółki, ale również najdłużej funkcjonujący i zarazem największy oddział handlowy Konsorcjum Stali S.A., stanowiący jednocześnie magazyn buforowy firmy i posiadający nowoczesne Centrum Serwisowe Stali. Oferowane wyroby hutnicze składowane są w czterech nowoczesnych halach o łącznej powierzchni magazynowej 19 tys. m2.

Więcej informacji o Konsorcjum Stali S.A. można uzyskać na stronie internetowej przedsiębiorstwa: konsorcjumstali.com.pl

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!