Krzysztof Rejno środkowym Jurajskich Rycerzy!

Utworzono: 11.06.2018

 

Krzysztof Rejno nowym środkowym Aluronu Virtu Warty Zawiercie! Nowy Jurajski Rycerz został wypożyczony na rok z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Pozyskany z ZAKSY siatkarz urodził się 22 lutego 1993 roku we Wrocławiu i tam w miejscowej Gwardii rozpoczął treningi siatkarskie. W 2011 roku trafił do Młodej Ligi Delecty Bydgoszcz, gdzie jako młody siatkarz miał możliwość treningów z pierwszą drużyną, gdzie trenował m.in. z innym Jurajskim Rycerzem, Michałem Masnym. Do pierwszej drużyny Delecty został włączony w sezonie 2012/2013. Po roku gry w Bydgoszczy przeszedł do I-ligowej Stali AZS PWSZ Nysa, z którą uplasował się na szóstym miejscu.

Transfer do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

Po roku gry w Nysie trafił na zasadzie transferu definitywnego do innego, większego klubu z województwa opolskiego, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. W pierwszym sezonie gry w kędzierzyńskich barwach zdobył 86 punktów. Po drugim sezonie, w którym praktycznie nie występował trafił na roczne wypożyczenie do MKS Będzin. Rok gry w klubie z Zagłębia Dąbrowskiego bardzo mu pomógł. W trakcie sezonu był podstawowym środkowym MKS-u i w trakcie jednego sezonu zdobył dla będzinian 245 punktów (średnio 7pkt na mecz). W poprzednich rozgrywkach ponownie wrócił do ZAKSY, gdzie był trzecim środkowym i wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski.

Krzysiek, witamy w drużynie!

Zobacz wywiad z Krzysztofem Rejno!

Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!