Mark Lebedew nowym trenerem Aluronu Virtu Warty Zawiercie

Utworzono: 3.05.2018

 

Nowy szkoleniowiec Jurajskich Rycerzy ma 51 lat i jest obywatelem Australii. Od wielu lat mieszka z rodziną w Żorach (woj. śląskie) skąd pochodzi jego żona.

Największe sukcesy, jako trener odnosił z Berlin Recycling Volleys. Przez pięć sezonów (2010-2015) zdobył trzy złote oraz dwa srebrne medale mistrzostw Niemiec. Z klubem ze stolicy Niemiec zdobył również sensacyjnie brązowy medal Ligi Mistrzów w 2015 roku. Po tym sukcesie objął stery jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów – Jastrzębskiego Węgla który prowadził przez 2,5 roku do stycznia 2018r. Największym sukcesem w tym czasie było zdobycie brązowego medalu PlusLigi w ubiegłym sezonie 2016/2017. Równocześnie trener Lebedew jest szkoleniowcem kadry narodowej Australii, z którą przygotowuje się obecnie do Ligi Narodów oraz tegorocznych Mistrzostw Świata. W przygotowaniach tych bierze również udział drugi trener Jurajskich Rycerzy, Dominik Kwapisiewicz.

Trener Lebedew jest Instruktorem Szkolenia Trenerów FIVB (Światowa Federacja Siatkówki), autorem wielu publikacji dotyczących szkolenia siatkówki i prelegentem na kursach trenerskich.

Prowadzi bardzo popularnego bloga siatkarskiego „At Home On The Court” (www.marklebedew.com).

 

Trenerze witamy w sercu Jury i życzymy powodzenia!

Zobaczcie pierwszy materiał wideo z trenerem Lebedewem!

Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!