Mateusz Malinowski atakującym Jurajskich Rycerzy!

Utworzono: 28.05.2018

 

Mateusz Malinowski został nowym atakującym Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Nowy Jurajski Rycerz związał się 2-letnim kontraktem z naszym klubem.

Mateusz od siedmiu sezonów występuje na najwyższym szczeblu siatkówki w Polsce. Mierzący 197cm leworęczny atakujący pierwszy kontrakt w PlusLidze podpisał z Jastrzębskim Węglem. I to właśnie w tej drużynie świętował dotychczas największe sukcesy. Przez cztery lata gry w pomarańczowych barwach Malina dwukrotnie zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski oraz brązowy medal Ligi Mistrzów.

Kierunek północ

Po spędzonych czterech sezonach na Górnym Śląsku Mateusz obrał kierunek północny. Pierwszym przystankiem na dwa lata dla niego było Cuprum Lubin. W pierwszym sezonie zdobył 224 punkty, a w kolejnym sezonie w którym był zmiennikiem Łukasza Kaczmarka wywalczył 50 punktów. W zeszłym sezonie reprezentował barwy Espadonu, a następnie po zmianie sponsora tytularnego KPS Stoczni Szczecin. W minionych rozgrywkach dla drużyny z północy Polski zdobył 259 punktów. Najwięcej oczek ustrzelił w rywalizacji o 11 miejsce z GKS Katowice, w którym to w pierwszym meczu zdobył 30 punktów.

Mateusz witamy w klubie!

Zobaczcie, wywiad z nowym Jurajskim Rycerzem!

Biuro Prasowe Aluronu Virtu Warty Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!