Przedsprzedaż biletów na Puchar Challenge od czwartku

Utworzono: 8.01.2020

 

W czwartek 9 stycznia rozpocznie się przedsprzedaż biletów na mecz ze Spor Toto Ankara. Spotkanie 1/8 finału Pucharu Challenge odbędzie się 29 stycznia o godzinie 18:00 w hali Centrum w Dąbrowie Górniczej. Otwarta sprzedaż ruszy 17 stycznia.

W przedsprzedaży bilety ze zniżką 5 zł mogą kupić posiadacze karnetów na mecze domowe Aluron Virtu CMC Zawiercie rozgrywane w hali przy ulicy Blanowskiej. Na każdy karnet przysługuje zakup dwóch biletów. Wejściówki można nabywać w biurze klubu (w dni powszednie od 8:30 do 16:00) oraz przez Internet za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl (po podaniu kodu umieszczonego na karnecie). Przedsprzedaż potrwa do 16 stycznia.

Bilety na przeznaczone dla Klubu Kibica sektory B, C i D będą rozprowadzane przez Tomka Świderskiego.

17 stycznia o północy ruszy otwarta sprzedaż. Bilety będzie można kupować za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl przez Internet oraz w salonach sieci Empik, a także w biurze klubu oraz w sekretariacie hali Centrum w Dąbrowie Górniczej. Ceny, w zależności od sektora, wynoszą od 15 do 35 złotych za bilet normalny i od 10 do 25 zł za ulgowy.

ZKM Zawiercie, podobnie jak w przypadku grudniowego meczu z Hebarem Pazardżik, zapewni mieszkańcom Zawiercia bezpłatny dojazd do hali Centrum i z powrotem. Szczegółowe informacje na temat przejazdów autobusami miejskimi podamy w przyszłym tygodniu.

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!