Weekend w Radomiu i Kozienicach

Utworzono: 10.10.2019

 

Na dwa tygodnie przed startem PlusLigi Jurajskich Rycerzy czeka przedostatnie przetarcie przed zbliżającym się sezonem. Aluron Virtu CMC Zawiercie weźmie udział w Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni, który odbędzie się od piątku do niedzieli (11-13 października) w Radomiu i Kozienicach. Wszystkie trzy spotkania będą transmitowane na klubowych profilach w serwisach Facebook, YouTube i Twitter.

Turniej zostanie rozegrany systemem „każdy z każdym”, a pierwszym przeciwnikiem będą gospodarze. Spotkanie odbędzie się w piątek o godzinie 19:30. Po nim uczestnicy przeniosą się do Kozienic. W sobotę rywalem naszej drużyny będzie doskonale znany nam już rywal, a więc GKS Katowice. Trzecie już w trakcie okresu przygotowawczego starcie z GieKSą rozpocznie się o 15:30. Dzień później o 10:30 Jurajscy Rycerze zmierzą się z Indykpolem AZS-em Olsztyn.

Wstęp na wszystkie mecze Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019 jest bezpłatny. Podczas spotkań będzie prowadzona zbiórka charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie malutkiego Franka. To wcześniak, który od urodzenia ma bardzo duże problemy ze zdrowiem i potrzebuje kosztownego leczenia.

Wszystkie spotkania Jurajskich Rycerzy będą transmitowane na klubowych profilach w serwisach Facebook, YouTube i Twitter.

Mecze Aluron Virtu CMC Zawiercie w Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni 2019

Piątek (11 października) – hala MOSiR Radom
19:30 Cerrad Enea Czarni Radom – Aluron Virtu CMC Zawiercie

Sobota (12 października) – hala KCRiS w Kozienicach
15:30 Aluron Virtu CMC Zawiercie – GKS Katowice

Niedziela (13 października) – hala KCRiS w Kozienicach
10:30 Indykpol AZS Olsztyn – Aluron Virtu CMC Zawiercie

Biuro Prasowe Aluron Virtu CMC Zawiercie

SPONSORZY

Zobacz wszystkich

OFICJALNA STRONA
Aluron Virtu CMC Zawiercie

Aluron Virtu CMC Zawiercie 2017 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Strony www Śląsk

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!